Firmy

 

Firmy

Firemní video je silný marketingový nástroj. Zvyšuje povědomí o vaší značce a pomáhá prodat váš výrobek nebo službu. Dle průzkumů renomovaných agentur patří video i v roce 2024 mezi klíčové marketingové trendy. Předpokládá se nárůst zájmu zejména o kratší videa s ohledem na jejich vysokou míru zapojení a schopnosti jasně a rychle předat informace.
Video efektivně pomáhá edukovat a významně podporuje i nábor nových zaměstnanců. Náborová videa mají nezastupitelnou roli v rámci strategií Emloyer Brandingu a Employee Brandingu.

Taková videa nejen rád natáčím, ale také kompletně navrhuji. Rád vám nabídnu více než 20 let profesionálních zkušeností v rámci tvorby propagačních, reklamních a HR videí. Veletrhy, konference, přednášky, rozhovory, reportáže, nové produkty, služby, firemní večírky a plesy, eventy pro zaměstnance i zákazníky – ukážu ty správné emoce, které zaujmou vaše partnery a klienty a pomohou vám více prodávat.

 
Kameraman Petr Baštář České Budějovice - EGE
Kameraman Petr Baštář České Budějovice - GRW
 
 
Kameraman Petr Baštář České Budějovice - Kameraman Petr Baštář České Budějovice - Kameraman Petr Baštář České Budějovice - Kameraman Petr Baštář České Budějovice -